(Pēdējoreiz atjaunināts: 13 June 2018)

Hasbro rūp tavs privātums

 

Mēs esam Hasbro, Inc., Amerikas Savienotajās Valstīs. Mēs ražojam rotaļlietas un spēles, kuras ir atrodamas visā pasaulē.

Šeit mēs tev pastāstām par to, kā mēs izmantojam un droši glabājam informāciju katru reizi, kad tu izmanto kādu no mūsu tālāk minētajām Lietotnēm. Lūdzu, uzmanīgi izlasi visu šeit izklāstīto un palūdz kādam pieaugušajam izskaidrot visu nesaprotamo.

Vecāki un pieaugušie: sadaļās ar norādi “PIEAUGUŠAJIEM” ir sniegts plašāks skaidrojums un papildinformācija.

PIEAUGUŠAJIEM: Hasbro, Inc. ir starptautisks rotaļlietu ražošanas uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, kuram ir filiāles visā pasaulē un kurš pārvalda visu personas informāciju, kas tiek apstrādāta Mobilajām lietotnēm.

Šajā Mobilā privātuma politikā (“MPP”) ir paskaidrots, kā Hasbro, Inc. un tā saistītie uzņēmumi (kopā turpmāk tekstā - “Hasbro”, “mēs”, “mūsu”, vai “mums”) vāc, lieto un izpauž informāciju, kad tiek izmantotas tālāk uzskaitītās mobilās lietotnes vai kad tiek izmantotas jebkuras citas mobilās lietotnes, kurās ir publicēta šī MPP (kopā turpmāk tekstā “Mobilās lietotnes” vai “Lietotnes”).

Kas ir ESRB un ko tas dara priekš Hasbro?

Mēs palūdzām, lai kāds cits, vārdā ESRB, pārbauda, kā mūsu Lietotnes izmanto informāciju un gādā par tās drošību, un pārliecinās, ka viss ir kārtībā. ESRB arī turpmāk pārbaudīs mūsu Lietotnes.

PIEAUGUŠAJIEM: šī MPP un šajā MPP redzamais sertifikācijas zīmogs “Atbilst ESRB privātuma prasībām” apstiprina, ka Hasbro ir likumīgs programmas “Entertainment Software Rating Board's Privacy Certified Program” (“ESRB” jeb “Izklaides programmatūras vērtēšanas padomes Privātuma sertifikācijas programma”) licences turētājs, kā arī šīs programmas dalībnieks. Papildinformāciju, lūdzu, skatiet vietnē http://www.esrb.org/privacy/index.aspx Lai aizsargātu jūsu privātumu, mēs brīvprātīgi uzsākām šo privātuma iniciatīvu un gādājām, ka Mobilās lietotnes tiek pārskatītas un iegūst sertifikātu “Atbilst ESRB privātuma prasībām” kā apliecinājumu to atbilstībai ieviestajām tiešsaistes informācijas vākšanas un lietošanas praksēm. Tā kā esam šīs privātuma programmas licences turētājs, ESRB bieži veic neatkarīgus auditus gan par mūsu Mobilajām lietotnēm, gan citiem izpildes un atbildības mehānismiem.

Lūdzam veltīt laiku un uzmanīgi izlasīt šo MPP.

SATURA RĀDĪTĀJS

 1.    Lietotnes
 2.    Tava informācija
 3.    Kas var redzēt informāciju no Lietotnes?
 4.    Kur tiek glabāta no Lietotnes saņemtā informācija?
 5.    Cik ilgi tiek glabāta no Lietotnes saņemtā informācija?
 6.    Piezīme vecākiem
 7.    Tev ir tiesības attiecībā uz savu informāciju, un tu vari sūdzēties
 8.    Tavas personas informācijas drošības saglabāšana
 9.    Ja atrodies Kalifornijā
 10.    Kā uzdot mums jautājumus
 11.    Kad šī informācija var mainīties un kā?

1. Lietotnes

Šajā lapā teiktais attiecas tikai uz tālāk uzskaitītajām Lietotnēm. Kā arī uz visām citām mūsu Lietotnēm, kur šis viss ir redzams.

PIEAUGUŠAJIEM: šī MPP ir spēkā kopš iepriekš norādītā datuma “Pēdējoreiz atjaunots”, un tā attiecas tikai uz informāciju, ko Hasbro vāc no tālāk norādīto Mobilo lietotņu lietotājiem, kā arī no jebkuras citas Hasbro publicētas mobilās lietotnes lietotājiem, ja attiecīgajā lietotnē ir saite uz šo MPP.

Beyblade Burst
Dance Code
Equestria Girls
Forcelink
Furby Connect World
FurReal Makers: Protomax
FurReal Friends: Get Up & Go Go
Hanazuki: Full of Treasures
HeroVision: Iron Man
Littlest Pet Shop Your World
Love2Learn Elmo
My little Pony: Friendship Celebration
Play-Doh Touch
Smart R2-D2
Star Wars Studio FX
Transformers: Robots in Disguise

Ja tava Lietotne nav minēta iepriekš, mēs par to pastāstīsim kaut kur citur, vai arī šo lietotni varētu būt izstrādājis kāds cits, nevis mēs, tādēļ tev vajadzētu noskaidrot, ko viņi saka par savu lietotni un kā viņi izmanto tavu informāciju.

PIEAUGUŠAJIEM: šī MPP neattiecas uz visu citu informāciju, ko Hasbro vāc, izmantojot citus līdzekļus. Skaidrības labad — šī MPP neattiecas uz Hasbro tīmekļa vietnēm; Hasbro pārējām mobilajām lietotnēm, kurās nav saites uz šo politiku; Hasbro citiem tiešsaistes pakalpojumiem (piemēram, sociālo mediju kanāliem); vai jebkurām citām lietotnēm, tīmekļa vietnēm un tiešsaistes pakalpojumiem, ko nodrošina citi uzņēmumi vai organizācijas un uz kurām mēs varētu sniegt saites.

To, kā jūs izmantojat jebkuras trešās personas mobilās lietotnes, tīmekļa vietnes vai tiešsaistes pakalpojumus, regulē attiecīgo trešo personu piemērojamās privātuma politikas un lietošanas nosacījumi, un mēs iesakām jums izlasīt trešo personu privātuma politikas un lietošanas nosacījumus, pirms tām iesniedzat personas informāciju vai citu informāciju vai izmantojot attiecīgo mobilo lietotni, tīmekļa vietni vai tiešsaistes pakalpojumu.

2. Tava informācija

Mēs iegūstam noteiktu informāciju par viedierīci, kuru tu izmanto, lai spēlētu mūsu Lietotni (šī ierīce varētu būt tavas mammas vai tēta mobilais tālrunis vai iPad planšetdators), kā arī informāciju par veidu, kā tu izmanto šo Lietotni (šo informāciju mēs saucam par “Spēles informāciju”). Mēs cenšamies to visu darīt tā, lai tava informācija vienmēr būtu drošībā.

Mēs ļoti cenšamies nesaņemt par tevi nekādu personas informāciju, piemēram, tavu adresi. Mēs to nevēlamies uzzināt. Vēlamies tikai zināt, kā mūsu Lietotne tiek izmantota, piemēram, cik ilgi tiek spēlēta kāda spēle.

Pirmajā spēlēšanas reizē izmantotā ierīces informācija

Mēs iegūstam noteiktu informāciju no viedierīces, kurā tu izmanto mūsu Lietotni (šī ierīce varētu būt tavas mammas vai tēta mobilais tālrunis vai iPad planšetdators), lai netiktu izmantota atkārtota informācija un tev būtu vieglāk spēlēties ar mūsu Lietotnēm, bet mēs cenšamies to darīt tā, lai šī informācija būtu drošībā.

PIEAUGUŠAJIEM: Pirms Lietotne tiek izmantota pirmo reizi, Lietotne iekšēji izmanto ierīces ID un IP adresi tai ierīcei, kurā Lietotne ir instalēta, lai izveidotu nejaušinātu identifikatoru (t.i., “kodētu ID”, ko mēs saucam par "Lietotnes ID") un tas šai Lietotnei ir unikāls. Jūsu ierīces ID vai IP adresi mūsu Lietotnes nesūta mums vai jebkādai trešajai personai, un šo informāciju mūsu Lietotne turpmāk vairs neizmanto. Šī informācija tiek izmantota vienīgi tam, lai izveidotu unikālu Lietotnes ID. Lietotājs nevar piekļūt šim Lietotnes ID ierīcē. Turklāt Lietotnes ID izveidošana notiek tikai tad, kad Lietotne tiek atvērta pirmo reizi un var izveidot savienojumu ar internetu, pēc tam tas vairs nenotiek, izņemot gadījumus, kad Lietotne tiek atinstalēta un pēc tam instalēta vēlreiz.

Lietotnes ID izmantošanas process ir izstrādāts tā, lai no Lietotnes ID būtu gandrīz iespējami izgūt sākotnējo informāciju (ierīces ID, IP adresi). Turklāt Lietotnes ID ir unikāls katrai instalētajai Mobilajai lietotnei. Ja izdzēšat mūsu Lietotni un pēc tam vēlreiz iegūstat to pašu Lietotni tajā pašā ierīcē, jaunais Lietotnes ID būs atšķirīgs. Ja iegūstat to pašu Lietotni dažādām ierīcēm, Lietotnes ID katrā ierīcē būs atšķirīgs — pat gadījumā, ja to pašu Lietotni dažādās ierīcēs izmanto tā pati persona. Lietotnes ID vienā Lietotnē netiek koplietots un “nezina” par Lietotnes ID citā Lietotnē, ierīcē vai platformā.

Mūsu Lietotne izmanto tavas ierīces informāciju (piemēram, izdarot minējumus par tās valsti un pilsētu), lai nodrošinātu, ka tu saņem pareizo Lietotni pareizajā valodā, lai palīdzētu tev izmantot šo Lietotni, kā arī lai pastāstītu tev par lietām, kas tevi varētu interesēt saistībā ar savu Lietotni vai rotaļlietu.

PIEAUGUŠAJIEM: Hasbro zinās ierīces tipu, ierīces operētājsistēmu (piemēram, iOS vai Android) un valodas iestatījumus, jūsu ierīces izmantoto tīkla operatoru (piemēram, Vodafone, EE, Orange), kā arī izdarīs minējumu par valsti un pilsētu (izmantojot ierīces lietoto tīkla informāciju), un Lietotnes ID (ja vien ierīcei ir izveidots savienojums ar internetu). Tas ir nepieciešams, lai varētu noteikt, kādu Lietotnes versiju instalēt attiecīgajā ierīcē un kādā valodā (piemēram, ja valsts ir Francija, tiks piegādāta franču valodas versija), lai lietotājam nodrošinātu piemērotu Lietotni, izpildītu mūsu līguma prasības vai mūsu likumīgajām uzņēmējdarbības interesēm mūsu Lietotņu nodrošināšanā un uzturēšanā.

Spēles informācija

Spēles informāciju mēs izmantojam, lai mums būtu vieglāk saprast, kā bērni vai pieaugušie izmanto mūsu Lietotni — tādējādi mēs varam Lietotni uzlabot, padarīt to vienkāršāku un aizraujošāku. Spēles informāciju mēs saņemam katru reizi, kad tu izmanto Lietotni un ir izveidots savienojums ar internetu. Mēs ļoti cenšamies nesaņemt par tevi nekādu personas informāciju, piemēram, tavu adresi. Vēlamies tikai zināt, kā mūsu Lietotne tiek izmantota, piemēram, cik ilgi tiek spēlēta kāda spēle.

PIEAUGUŠAJIEM: Lietotnes ID tiek izmantots, lai palīdzētu mums vākt ar personu nesaistītus analīzes datus un statistisko informāciju attiecībā uz mūsu Lietotņu izmantošanu un spēles spēlēšanas datiem (kopā tā tiek saukta par “Spēles informāciju”), piemēram, kāds bija sesijas ilgums (cik ilgi Lietotne tika spēlēta), kādi spēles līmeņi Lietotnē tika sasniegti, vai lietotnei ir izveidots savienojums ar kādu Hasbro rotaļlietu, utt. Šis identifikators var tikt izmantots arī, lai piegādātu Lietotnes iekšējos ziņojumus par spēles norisi (skatiet tālāk), turklāt ierīces iestatījumos šo funkciju var atspējot.

Šo Spēles informāciju, kas neidentificē atsevišķus lietotājus, mēs izmantojam paši savās likumīgās uzņēmējdarbības interesēs, lai analizētu tendences, pārvaldītu mūsu Lietotnes, atkļūdotu tās, ja rodas kādas problēmas, un lai vāktu demogrāfisko informāciju par mūsu lietotāju bāzi kopumā (piemēram, lietotāju skaitu noteiktā valstī vai reģionā) — tādējādi mēs varam pilnveidot savas Lietotnes un rotaļlietas.

Lai gan Spēles informācija ir saistīta ar Lietotnes ID, šo informāciju mēs nesaistām ar lietotāju personas informāciju. Pat zinot Lietotnes ID, ierīces tipu, operētājsistēmu, ierīces valodu, statistiskos datus par spēles norisi, tīkla operatoru un noteikto pilsētu un valsti, ar visu šo informāciju nepietiktu, lai identificētu Lietotni izmantojušo personu. Tomēr Hasbro ierobežo to, kuriem darbiniekiem ir atļauts redzēt ar konkrētiem datiem saistīto Lietotnes ID. Mūsu pakalpojumu sniedzēji (skatiet tālāk) var redzēt tikai apkopotus datus.

Noteiktas Lietotnes izmanto informāciju par valsti un valodu, lai pārbaudītu, vai attiecīgajā valstī Hasbro rāda reklāmas (skatiet tālāk), un — ja tā ir — rādītu reklāmas atbilstošajā valodā, vai arī bloķētu tās vispār.

Noskaidro, ko dara tava Lietotne

Nākamajā tabulā tavas Lietotnes rindiņā (kontrolatzīme) nozīmē, ka mēs izmantojam attiecīgo informāciju. Piemēram, lietotnei Beyblade Burst mēs izmantojam atzīmi “Daudzspēlētāja ID”, tas nozīmē, ka mēs zinām, vai šajā Lietotnē tika noklikšķināts uz Hasbro reklāmas, un tā tālāk — tas viss ir sīkāk izskaidrots aiz tabulas. Ikvienai sarakstā norādītajai Lietotnei mēs vienmēr izmantojam Spēles informāciju.

Mobilā lietotneVāktā informācija
Daudzspēlētāja IDNoklikšķināts uz Hasbro reklāmasVeikts lietotnes iekšējais pirkumsRotaļlietas skenēšanas aktivitāteRotaļlietas savienošanas aktivitāte
Beyblade Burst
 
Dance Code    
Equestria Girls  
 
Force Link 
   
Furby Connect 
FurReal Friends: Get Up & Go Go 
   
FurReal Makers: Protomax 
  
Hanazuki   
HeroVision: Iron Man 
 
 
Littlest Pet Shop: Your World 
 
Love2Learn Elmo 
  
My Little Pony: Friendship Celebration   
 
Play-Doh Touch 
 
Smart R2-D2 
  
Star Wars Studio FX 
 
Transformers: Robots in Disguise   
 

Ko šī tabula nozīmē?

Daudzspēlētāja ID

Dažās Lietotnēs, piemēram, lietotnē Beyblade Burst, tu vari izvēlēties spēlētāja vārdu no sākotnēji iestatīta saraksta un spēlēt tiešsaistē kopā ar citiem bērniem internetā, izveidot sarakstus ar saviem draugiem un sekot līdzi tam, kuri ir vislabākie spēlētāji. Mēs veidojam pierakstus par to, kuri spēlētāji šajās spēlēs uzver vai zaudē, bet no tava spēlētāja nosaukuma mēs nevaram uzzināt, kas tu esi.

PIEAUGUŠAJIEM: Lietotnes, piemēram, Beyblade Burst, ļauj lietotājiem spēlēt spēles tiešsaistē kopā ar citiem, izmantojot trešās personas spēļu platformu (Exit Games platformu Photon Cloud). Šim nolūkam ir nepieciešams izmantot papildu unikālu un pastāvīgu identifikatoru “Blader ID”). Spēlētājs izvēlas divus izdomātus vārdus — pa vienam no diviem atsevišķiem, fiksētiem sarakstiem, kurus izveidoja Hasbro. Lietotne automātiski pievieno nejaušu numuru (lai atšķirtu spēlētājus, kuri izvēlas vienādu divdaļīgo spēlētājvārdu). Tādēļ spēlētājs nevar izvēlēties spēlētājvārdu brīvā tekstā, kas kaut kādā veidā varētu šo spēlētāju identificēt. Identifikators Blader ID ir unikāls attiecīgajā Lietotnē, bet nevar noteikt tā saistību atpakaļ uz lietotāju (izņemot mača spēlēšanai šīs spēles saskarnē). Blader ID kopā ar ierīces platformu (iOS vai Android), marķieri autentificēšanai spēles serverī un Lietotnes versijas numuru tiek sūtīts uz spēles platformu. Šeit šī ļoti ierobežotā datu kopa tiek izmantota, lai atrastu divus savstarpēji atbilstošus spēlētājus, kuri piesakās spēlēšanai “spēļu vestibilā”. Nenotiek apmaiņa ar personas informāciju (izņemot identifikatoru Blader ID), un spēlētāji nevar sazināties viens ar otru (nav “tērzēšanas” funkcionalitātes), ar Hasbro vai ar spēles platformu.

Identifikators Blader ID netiek glabāts platformā Photon Cloud ārpus sesijas — sesija ir laika periods, kad tiek izspēlēts un pabeigts konkrētais mačs (skatiet tālāk sadaļu Cik ilgi tiek glabāta no Lietotnes saņemtā informācija?), bet statistisko informāciju par spēli, piemēram, par uzvarām un zaudējumiem, pēc sesijas glabā Hasbro (kopā ar identifikatoriem Blader ID).

Spēles platformā spēlētāji var izveidot paši savus līderu sarakstus par spēlētāju zināmajiem draugiem un lietošanai turnīros, kuros ietilpst Blader ID, uzskaitot maču vērtējumus. Spēlētāji var rediģēt/dzēst savus personiskos līderu sarakstus, pievienot/noņemt draugus, izmantojot draugu identifikatorus Blader ID, un darīt citas lietas. Tāpat spēlētāji var pievienoties reģionālajiem līderu sarakstiem, kad viņi piedalās turnīros un mačos.

Noklikšķināts uz Hasbro reklāmas

Kad izmanto mūsu Lietotni, mēs varētu tev rādīt reklāmas par citām mūsu izveidotajām lietotnēm vai ražotajām rotaļlietām. Reizēm, ja noskaties kādu reklāmu, vari bez maksas iegūt vairāk labumu savai Lietotnei.

Mūsu Lietotne mums ziņo, ja kāds ir noklikšķinājis uz Lietotnē rādītu reklāmu, izmantojot tavu Lietotni, bet mums netiek ziņots tavs vārds vai kas tu esi. Turklāt mēs nesūtam tev reklāmas atkarībā no tā, ko tu Lietotnē dari.

PIEAUGUŠAJIEM: mūsu Lietotnēs tiek rādītas tikai reklāmas par Hasbro produktiem un pakalpojumiem, kā arī saistītajiem notikumiem, piemēram, Beyblade sacīkstēm, bet netiek rādītas trešo personu reklāmas.

Šis rādītājs nozīmē, ka kāds, kurš izmanto Lietotni, ir noklikšķinājis uz kādas Hasbro reklāmas. Mums tiek sūtīta tikai informācija par to, vai kāds Lietotnē ir noklikšķinājis uz konkrētas reklāmas, kā arī attiecīgais Lietotnes ID. Atgādinām — kopā ar Lietotnes ID netiek sūtīta nekāda IP adrese vai cita informācija, izņemot Spēles informāciju. Mēs nezinām, kurš noklikšķināja uz kādas reklāmas. Mēs nerādām jums mērķētas reklāmas un nesūtam jums reklāmas atkarībā no lietotāja uzvedības.

Veikts lietotnes iekšējais pirkums

Vai Lietotnē mēs tev kaut ko pārdodam?

Reizēm vari iegādāties labumus, ko izmantot mūsu Lietotnēs. Kad pēc papildu labumus, vispirms noteikti ir jāsaņem piekrišana no mammas vai tēta! Mūsu Lietotne mums ziņo, ja kāds, kurš izmanto Lietotni, no tās kaut ko nopirka, bet mums netiek ziņots tavs vārds vai kas tu esi.

Ja iegādājies labumus vienai no mūsu Lietotnēm, šie labumi tiek pirkti, izmantojot Lietotņu veikalus, nevis ar mūsu starpniecību. Tev ir jāpārbauda, ko viņi saka par tavu informāciju. Ja no mūsu Lietotnes dodies uz kādu lietotņu veikalu vai citu tīmekļa vietni, mēs tev ziņosim, ka šī vietne nepieder mums.

Ja iegādājies labumus kādā no mūsu Lietotnēm, mēs nesaņemam informāciju par to, kā par tiem tika maksāts vai kurš tos iegādājās. Mums tikai tiek ziņots, uz kurām Lietotnēm sūtīt labumus.

PIEAUGUŠAJIEM: tas nozīmē virtuālu produktu pirkšanu, kurus izmantot attiecīgajā Lietotnē, vai citu Lietotņu pirkšanu. Šādu iespēju piedāvā dažas no mūsu Lietotnēm (iepriekšējā tabulā atzīmētas ar  (kontrolatzīmi) kolonnā “Veikts lietotnes iekšējais pirkums”). Mēs pārdodam tikai Hasbro lietotņu iekšējos virtuālos elementus, kas ir saistīti ar attiecīgo Lietotni, mēs nepārdodam un nereklamējam nekādus trešo personu produktus.

Ja veicat šādu pirkumu, trešās personas pakalpojumu sniedzējs (piemēram, Google Play, Apple App Store, Amazon, PayPal) vāc un apstrādā jūsu kredītkartes vai cita maksāšanas veida informāciju, taču šie dati nekad netiek nodoti mums.

Mēs jums ziņojam, kad jūs pametat Lietotni, vai kā citādi norādām, ka jūs pārejat uz trešās personas vietni vai lietotni.

Rotaļlietas skenēšanas aktivitāte

Izmantojot noteiktas Lietotnes, vari izmantot savas ierīces kameru, lai redzētu īpašu dizainu vai “kodu” uz savas rotaļlietas un saņemt papildu labumus savai spēlei. Tā saucās Rotaļlietas/koda skenēšana.

Skenēšanu mēs izmantojam tikai tam, lai tev iedotu attiecīgo labumu Lietotnē, un pēc skenēšanas šis attēls nekur netiek saglabāts. Lietotne nesūta fotoattēlus ne mums, ne kādam citam, un šo skenējumu mēs neizmantojam nekādiem citiem nolūkiem. Mums tiek ziņots, ka tava Lietotne veica Rotaļlietas/koda skenēšanu un kādi labumi tika atbloķēti, bet tas arī viss.

PIEAUGUŠAJIEM: noteiktas Lietotnes var piekļūt arī ierīces kamerai, lai skenētu kodu no mūsu zīmola rotaļlietām un/vai no citiem reklāmas materiāliem. Iepriekšējā tabulā šīs Lietotnes ir atzīmētas kolonnā “Rotaļlietas skenēšanas aktivitāte”.

Skaidrības nolūkos šī koda skenēto informāciju var izmantot Hasbro, lai, piemēram: atbloķētu spēles iekšējo personāžu vai atbloķētu spēles iekšējo elementu (piemēram, kādu spēles personāža piederumu vai uzlabojumu/papildinājumu, atainojot spēles attīstību).

Mums tiek sūtīts fakts, ka kods tika noskenēts, kopā ar Lietotnes ID un atbloķētā virtuālā elementa nosaukumu.

Rotaļlietas savienošanas aktivitāte

No noteiktām Lietotnēm, piemēram, no lietotnes Furby Connect, uz savu rotaļlietu vari nosūtīt dažādus labumus, piemēram, jaunu dziesmu. Vai arī Lietotni vari izmantot, lai kontrolētu savu rotaļlietu vai mainītu rotaļlietas uzvedību. Vai, spēlējoties ar savu rotaļlietu, kamēr ir atvērta kāda Lietotne, piemēram, lietotne Hanazuki, tā atver un izmanto Lietotnes iekšējos elementus un iespējas.

Mums tiek ziņots, ja tā ir noticis un kādi labumi tika nosūtīti uz rotaļlietu.

PIEAUGUŠAJIEM: tas nozīmē, ka Lietotnei ir izveidots savienojums ar Hasbro rotaļlietu, izmantojot Bluetooth, piemēram, lai piegādātu rotaļlietai saturu, piemēram, jaunu dziesmu. Mums tiek atsūtīta šī informācija kopā ar Lietotnes ID. Dažām mūsu rotaļlietām var tikt izmantoti RFID vai audio ūdenszīmes, nevis Bluetooth, lai sasniegtu to pašu vispārējo mērķi nodrošināt mijiedarbību starp rotaļlietu un Lietotni. Neviena no šīm tehnoloģijām mums nesniedz nekādus datus, un tās tiek izmantotas tikai kā sakaru protokols saziņai starp Lietotni un rotaļlietu, kurai ir paredzēts darboties kopā ar Lietotni.

Mūsu Lietotnes var izmantot, lai mūsu rotaļlietām sūtītu jaunu saturu un citus labumus. Dažas Lietotnes nodrošina rotaļlietas “tālvadības” iespējas, izmantojot Bluetooth, bet uz Lietotni no rotaļlietas atpakaļ tiek sūtīta tikai Spēles informācija un nekas cits. Mūsu Lietotnes rotaļlietai var sūtīt arī programmaparatūras atjauninājumus, bet tikai tad, ja jūs speciāli norādāt, ka tas ir jādara. Mūsu programmaparatūras atjauninājumi galvenokārt ir paredzēti, lai ļautu Lietotni turpināt izmantot kopā ar rotaļlietu, ja ierīces operētājsistēma ir tiek jaunināta vai ja Lietotne tiek atjaunināta ar jauniem spēļu līdzekļiem.

Ierīces Bluetooth vai citus saziņas līdzekļus mēs izmantojam vienīgi, lai spēlētu spēli, kurai Lietotne un pievienotā rotaļlieta ir paredzēta, kā aprakstīts uz iepakojuma vai citos reklāmas materiālos.

Lietotnes iekšējā ziņojumapmaiņa

Lietotne tev var pastāstīt, piemēram, ka ir videoklips, kuru vēl neesi noskatījies, vai ka ir radusies jauna iespēja, ko Lietotnē vari izdarīt vai izmēģināt. Ja nevēlies, lai tas tiktu ziņots, palīdz mammai vai tētim to mainīt ierīces iestatījumos.

PIEAUGUŠAJIEM: dažas Mobilās lietotnes uz lietotāja ierīci var sūtīt lokālos paziņojumus. Lokālie paziņojumi darbojas atšķirīgi no “pašpiegādes” paziņojumiem. Lokālie paziņojumi ir ziņojumi, kas tiek tieši piegādāti, izmantojot Mobilo lietotni, un tiem nav nepieciešama lietotāja personas informācijas vākšana vai izmantošana (izņemot Lietotnes ID izmantošanu, kura notiek vienīgi reģistrēšanai, ka ziņojums tika aktivizēts un nosūtīts). Lokālais paziņojums var informēt lietotājus par to, ka, piemēram, viņiem ir neapskatīts videoklips vai ka, pamatojoties uz Lietotnē automātiski darbināto taimeri, lietotāja Fērbiju mazuļi ir gatavi izšķilties. Lūdzu, ņemiet vērā, ka varat atteikties no lokālo paziņojumu saņemšanas ierīcē, mainot ierīces iestatījumus.

Citi labumi

Ja tev ir lietotne Beyblade Burst vari pierakstīt kodu, ko Lietotne rāda lietotāja profila lapā. Ja šo Lietotni kaut kad izdzēs, šo kodu varēsi izmantot, lai Lietotnē atjaunotu visu savu sasniegto progresu.

PIEAUGUŠAJIEM: “Atjaunošanas kods” ir saistīts ar Spēles informāciju, kuru Hasbro glabā savā privātajā AWS spēles viesošanas datubāzē. Tas ļauj spēlētājiem savā Lietotnē atgriezties līdz visjaunākajam stāvoklim. Atjaunošanas kodu Lietotne automātiski ģenerē pirmajā palaišanas reizē. Tas tiek nodrošināts spēlētāju ērtībai, lai viņi varētu atjaunot spēli, ja Lietotne tiek izdzēsta no spēlētāja ierīces. Spēlētājs nevar atjaunot kāda cita spēli vai meklēt Atjaunošanas kodus. Par spēles iekšējo progresu Hasbro uzzina tikai no šī atjaunošanas koda.

Ja tev ir lietotne My Little Pony: Friendship Celebration or Love2Learn Elmo, vari uzņemt fotoattēlus un saglabāt tos savā ierīcē. Taču mūsu Lietotne šos fotoattēlus nesūta ne mums, ne kāda citam.

PIEAUGUŠAJIEM: lietotnes Love2Learn Elmo (jeb Fun2Learn Elmo) un My Little Pony: Friendship Celebration sniedz lietotājiem iespēju uzņemt fotoattēlus un tos saglabāt lietotnes iekšējā fotoalbumā vai lietotāja mobilajā ierīcē; turklāt šie attēli netiek saglabāti ar papildu “metadatiem” (kad fotoattēls tika uzņemts, kur tas notika un tamlīdzīgi), un mēs šos attēlus nevācam un neveicam to koplietošanu. Un mēs neaicinām jūs tos kopīgot ar citiem. Ņemiet vērā, ka tie tiek saglabāti jūsu ierīces fotoattēlu lietotnē jūsu privātai lietošanai un līdz ar to patērē atmiņu proporcionāli attēlu failu lielumam.

Ja tev ir lietotne Hasbro Star Wars Studio FX App, vari uzņemt videoklipus un saglabāt tos savā ierīcē. Taču mūsu Lietotne šos videoklipus nesūta ne mums, ne kāda citam.

PIEAUGUŠAJIEM: lietotne Hasbro Star Wars Studio FX sniedz lietotājiem iespēju uzņemt videoklipu ierakstus ar audio un vizuālajiem efektiem, un saglabā tos lokāli lietotnē vai lietotāja mobilajā ierīcē; taču šie videoklipi netiek kopīgoti ar lietotājiem ar lietotnes starpniecību, un mēs tos nevācam un neveicam to koplietošanu. Un mēs neaicinām jūs tos kopīgot ar citiem.

Mēs nesaņemam un nelietojam tavā ierīcē esošos fotoattēlus, ierakstus un videoklipus.

PIEAUGUŠAJIEM: mums netiek sūtīti ierīces attēlu bibliotēkā esošie attēli vai ierīces audio vai video bibliotēkās esošie audio vai video ieraksti, un mēs nevaram tiem piekļūt.

Ierīces kameru mēs neizmantojam nekādiem citiem nolūkiem, un mēs neizmantojam nekādus citus ierīces līdzekļus vai funkcijas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams Lietotnes izmantošanai (piemēram, iepriekš aprakstītie Love2Learn Elmo fotoattēli).

Mūsu Mobilās lietotnes neuzņem ekrānuzņēmumus par aktivitāti ierīcē, kā arī neveic tamlīdzīgas darbības.

Visas Lietotnes var piekļūt Wi-Fi atjauninājumiem un var regulāri sūtīt mums Spēles informāciju.

3. Kas var redzēt informāciju no Lietotnes?

Mēs ļaujam citiem cilvēkiem un uzņēmumiem redzēt Spēles informāciju, lai tie palīdzētu mums nodrošināt Lietotnes darbību un padarītu to interesantāku.

Var gadīties, ka no Lietotnes saņemtā informācija mums ir jāizmanto citu labu iemeslu dēļ. Piemēram, lai aizsargātu tevi, mūs vai kādu citu, vai ja likums vai policija liek mums to kaut kā izmantot. Mēs nevaram iedomāties, ka tā varētu notikt ar mūsu izmantoto informāciju, bet kaut kas tāds notiek, mēs tev par to pastāstīsim, ja vien varēsim.

PIEAUGUŠAJIEM: mēs izmantojam trešās personas pakalpojumu sniedzēju Localytics, kurš mums palīdz vākt analīzes un statistiskos datus saistībā ar Mobilajām lietotnēm (Spēles informāciju) un palīdz rādīt reklāmas noteiktās Lietotnēs.

Mēs izmantojam pakalpojumu Microsoft Power BI (Microsoft, Inc.), lai Hasbro darbiniekiem nodrošinātu informācijas paneli, kur ģenerēt atskaites no apkoptās Spēles informācijas.

Mūsu trešo pušu lietotņu izstrādātājiem ir piekļuve apkopotiem datiem pakalpojumā Localytics, izmantojot Localytics informācijas paneļus, lai varētu kārtīgi testēt un mūsu Lietotnēs ieviest analīzes notikumus.

Mēs izmantojam pakalpojumus Amazon Web Services (Amazon.com, Inc.), lai glabātu tādu saturu kā videoklipi un reklāmas, kuras rādīt mūsu Lietotnēs, un lai šo AWS paša Hasbro privātajā krātuves apgabalā glabātu Spēles informāciju.

Noteiktām Lietotnēm mēs izmantojam vietni YouTube, lai glabātu un sūtītu Hasbro videoklipus, kurus rādīt Lietotnē no Hasbro YouTube kanāla, bet mēs esam centušies to izveidot tā, lai Google no Lietotnes nesaņemtu nekādu informāciju, izņemot to informāciju, kas ir nepieciešama videoklipu sūtīšanai, jo saskarni YouTube API mēs izmantojam tikai tādēļ, lai nodrošinātu neapstrādātu video straumi, kuru mēs kontrolējam paši savā YouTube kanālā (t.i., mēs varam neļaut jums izmantot hipersaites uz citiem videoklipiem vai tīmekļa lapām, vai pat norādīt, ka videoklipi nāk no mūsu YouTube kanāla, neļaut reklāmu rādīšanu ne pirms, ne pēc video atskaņošanas, ne pie video kadra malām, un mēs neļaujam iestatīt tīmekļa pārlūkprogrammas sīkfailus vai bāksignālus jūsu Lietotnē vai ierīcē no vietnes YouTube, izmantojot šo metodi).

Daudzspēlētāju spēlēm, piemēram, Beyblade Burst, mēs izmantojam Exit Games tiešsaistes daudzspēlētāju spēļu platformu Photon Cloud. Ar jūsu identifikatoru Blader ID saistītā maču statistiskā informācija tiek sūtīta uz mūsu Amazon Web Services krātuvi, lai glabātu rezultātus par mačiem jums un citiem spēlētājiem jūsu Lietotnē un lai jums un citiem spēlētājiem rādītu izmaiņas līderu sarakstos.

Tikai lietotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs: lūdzu, ņemiet vērā, ka ar mūsu lietotni NERF Energy App vāktā analīzes un statistiskā informācija tiek koplietota ar UnitedHealthCare; taču šie dati tiek izmantoti tikai lietotnes NERF Energy App iekšējo operāciju uzraudzīšanai, un tie netiek saistīti ar attiecīgās personas veselības ierakstiem un citu personas informāciju.

Ar trešajām personām jūsu personas informācija netiek koplietota, izņemot veidos, kas aprakstīti šajā MPP vai ir saistīti ar Mobilajām lietotnēm, tostarp tālāk norādītajos veidos.

Ar mūsu grupas uzņēmumiem, trešo pušu tirgotājiem, konsultantiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem vai partneriem, kuri pie Lietotnēm strādā mūsu vārdā un kuriem ir nepieciešams piekļūt jūsu informācijai, lai izpildītu darbu, kuram tos esam nolīguši. Šīs personas (tostarp iepriekš minētās) ir piekritušas saglabāt no mums saņemtās personas informācijas konfidencialitāti, drošību un integritāti un nelietot jūsu personas informāciju nekādiem citiem nolūkiem, izņemot šajā MPP aprakstītos vai ar piemērojamajiem tiesību aktiem atļautajos nolūkos.
Ja mēs uzskatām, ka ir nepieciešams vai ir atbilstoši (i) ievērot piemērojamos tiesību aktus vai noteikumus, vai tiesas procesu prasības, vai reaģēt uz kompetentu juridisko iestāžu likumīgiem pieprasījumiem; (ii) izmantot, pierādīt vai aizstāvēt Hasbro un mūsu darbinieku, aģentu, lietotāju un citu trešo personu tiesības un īpašumu, tostarp likt izpildīt mūsu līgumus, politikas un Lietošanas noteikumus un nosacījumus piemērojamajai Mobilajai lietotnei, un aizsargāties pret krāpniecisku, ļaunprātīgu, nepiemērotu vai pretlikumīgu Mobilo lietotņu vai mūsu produktu izmantošanu; un (iii) aizsargāt jūsu vai jebkuras citas personas būtiskās intereses vai aizsargāt Hasbro, mūsu lietotāju vai jebkuras trešās personas drošību; un saistībā ar pārrunām vai kamēr notiek pārrunas par jebkādu faktisku vai ierosinātu uzņēmumu apvienošanu, uzņēmuma līdzekļu pārdošanu, bankrotēšanu vai restrukturēšanu, finansēšanu vai daļēju vai pilnīgu mūsu uzņēmuma nodošanu citam uzņēmumam, ja vien mēs informējam pircēju, ka jebkāda jūsu personas informācija tam ir jālieto vienīgi šajā Privātuma politikā noteiktajos nolūkos.
Ar jūsu piekrišanu jebkurai citai personai.

4. Kur tiek glabāta no Lietotnes saņemtā informācija?

Mēs ierobežojam informāciju, kuru mēs saņemam no Spēles informācijas, un mēs cenšamies nesaņemt nekādu personas informāciju, piemēram, tavu adresi.

Taču, ja vēlies zināt, Spēles informāciju mēs glabājam Amerikas Savienotajās Valstīs. Ja mēs nolemsim Spēles informāciju glabāt kaut kur citur, mēs pārliecināsimies, ka tas ir atļauts.

PIEAUGUŠAJIEM: mēs cenšamies nevākt nekādu personas informāciju, kā aprakstīts iepriekš.

No visām Lietotnēm iegūto Spēles informāciju mēs glabājam Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī citās valstīs, kur mums ir citi biroji vai kur atrodas mūsu pakalpojumu sniedzēji. Šajās valstīs var būt datu aizsardzības tiesību akti, kas atšķiras no jūsu valsts tiesību aktiem. Taču mēs esam ieviesuši drošības pasākumus, lai pieprasītu, ka visa mūsu vāktā personas informācija tiek aizsargāta saskaņā ar šo Privātuma politiku. Tostarp tas nozīmē Eiropas Komisijas līguma standartklauzulu ieviešanu personas informācijas pārsūtīšanai starp mūsu grupas uzņēmumiem, pieprasot visiem grupas uzņēmumiem to apstrādāto un no Eiropas Ekonomikas zonas (EEA) saņemto personas informāciju aizsargāt atbilstoši Eiropas Savienības datu aizsardzības tiesību aktu prasībām.

5. Cik ilgi tiek glabāta no Lietotnes saņemtā informācija?

Mēs ierobežojam informāciju, kuru mēs saņemam no Spēles informācijas, un mēs cenšamies nesaņemt nekādu personas informāciju, piemēram, tavu adresi. Taču, ja vēlies zināt, parasti mēs atbrīvojamies no visas Spēles informācijas pēc tam, kad tā mums vairs nav vajadzīga.

PIEAUGUŠAJIEM: mēs cenšamies nevākt nekādu personas informāciju, kā aprakstīts iepriekš.

Ja mums ir kāda jūsu personas informācija saistībā ar Lietotni, jūsu personas informāciju mēs paturam, kamēr tā ir pamatoti nepieciešama šajā MPP norādīto uzdevumu veikšanai un atbilstoši mūsu paturēšanas politikām, ja piemērojams, izņemot gadījumus, kad piemērojamie tiesību akti un/vai noteikumi nosaka, ka šī informācija ir jāglabā ilgāk.
Lietotnei Beyblade Burst uz Photon Cloud sūtītie dati tiek iznīcināti pēc tam, kad ir beigusies īsā spēlētāja maču sesija (izņemot gadījumus, ja rodas savienojuma kļūda — tad šie dati tiek paturēti 14 dienas problēmu risināšanas nolūkos). Pēc mača spēles statistiskā informācija, tostarp uzvaras/zaudējumi un citi dati, kā arī identifikators Blader ID, tiek nosūtīti uz Hasbro.

6. Piezīme vecākiem

Ja tev vēl nav 13 gadu, lūdzu, paprasi mammai vai tētim apskatīt šo punktu.

PIEAUGUŠAJIEM: Hasbro izstrādāja Mobilās lietotnes tā, lai lietotājiem tās sagādātu jaukus piedzīvojumus, tostarp arī lietotājiem, kas vēl nav sasnieguši 13 gadu vecumu. Lūdzu, pārrunājiet šo MPP ar saviem bērniem, kuri ir jaunāki par 13 gadiem, lai viņi labāk saprastu, kā izmantot Mobilās lietotnes un kāda informācija viņiem var tikt prasīta Mobilo lietotņu izmantošanas laikā. Hasbro uzskata, ka precīza un atbilstoša paziņojuma sniegšana par Mobilajām lietotnēm to apmeklētājiem nodrošināšana informētu izvēļu un lēmumu pieņemšanu par to, kā izmantot Mobilās lietotnes, un labāk aizsargās savu lietotāju privātumu. Ja jums rodas kādi jautājumi vai komentāri par šo MPP, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Hasbro ir apņēmies ievērot Likumu par bērnu privātās dzīves aizsardzību tiešsaistē (“Children’s Online Privacy Protection Act” jeb (“COPPA”),— tas ir federālais likums, kurš tika izstrādāts ar mērķi aizsargāt bērnus tiešsaistē. Bērnu privātumu mēs uztveram ļoti nopietni un aicinām vecākus vienmēr aktīvi piedalīties savu bērnu privātuma un tiešsaistes lietošanas iespēju aizsargāšanā. Izņemot gadījumus, kas citādi norādīti šajā MPP, mēs nevācam personas informāciju no saviem lietotājiem.

7. Tev ir tiesības attiecībā uz savu informāciju, un tu vari sūdzēties

Mēs jau paskaidrojām, ka cenšamies nesaņemt par tevi nekādu personas informāciju, piemēram, tavu adresi. Ja domā, ka esam tādu saņēmuši, palūdz, lai mamma vai tētis mums liek to noņemt vai izdarīt kaut citu, ko vēlies tu vai tavi vecāki.

Ja atrodies Eiropā, tev ir “tiesības” attiecībā uz savu informāciju. Tas nozīmē, ka vari likt mums kaut ko izdarīt ar savu personas informāciju vai likt mums pārtraukt darīt citas lietas ar tavu informāciju, kā arī vari sūdzēties, ja tev nepatīk tas, ko mēs darām ar tavu informāciju.

Mēs esam ļoti centušies, lai nodrošinātu, ka no tevis mēs nesaņemam nekādu personas informāciju, mēs cenšamies saņemt tikai Spēles informāciju.

Taču, ja pie mums ir nokļuvusi kāda tava personas informācija un tu atrodies Eiropā, tu vari likt mums izdarīt tālāk norādītās lietas.

Likt mums tev pastāstīt, kāda informācija mums ir par tevi un ko mēs ar šo informāciju darām
Likt izlabot tavu personas informāciju, ja tā ir nepareiza
Likt mums pārtraukt kaut ko darīt ar tavu personas informāciju
Likt mums nelietot tavu personas informāciju, kamēr tiek kārtotas kādas citas lietas
Likt mums noņemt tavu personas informāciju no mūsu datubāzēm un nosūtīt to kādam citam
Likt vairs nerādīt tev reklāmmateriālus.

Ja vēlaties pavaicāt mums par kādu no šīm lietām, vienkārši skaties tālāk informāciju par veidiem, kā ar mums sazināties.

Ja vēlies saprast vairāk, būtu labi paprasīt mammai vai tētim, lai viņi palīdzētu tev visu izskaidrot.

PIEAUGUŠAJIEM: jūsu (vai jūsu bērna) informācijas pārskatīšana, labošana vai dzēšana: Kā jau iepriekš minēts, izņemot gadījumus, kas citādi norādīti šajā MPP, mēs nevācam personas informāciju no atsevišķiem saviem lietotājiem. Taču, ja uzskatāt, ka mūsu Lietotne nejauši varētu būt ieguvusi jūsu un/vai jūsu bērna personas informāciju, varat ar mums sazināties, izmantojot tālāk sniegto informāciju [tiešā saite]. Ar prieku izpildīsim jūsu pieprasījumu.

Ja esat Eiropas Ekonomikas zonas rezidents un ja mums tiešām ir kāda jūsu vai jūsu bērna personas informācija (kopā — personas informācija), tad aizsardzības tiesības attiecas uz tālāk norādītajiem datiem.

 • Ja savai personas informācijai vēlaties piekļūt, vēlaties to labot, atjaunināt vai pieprasīt tās dzēšanu, varat to darīt jebkurā laikā, sazinoties ar mums, izmantojot tālāk sadaļā “Kā ar mums sazināties” norādīto kontaktinformāciju.
 • Papildus varat iebilst pret savas personas informācijas apstrādāšanu, lūgt mūs ierobežot savas personas informācijas apstrādāšanu vai pieprasīt savas personas informācijas pārnesamību. Atgādinām — šīs tiesības varat izmantot, sazinoties ar mums, izmantojot tālāk sadaļā “Kā ar mums sazināties” norādīto kontaktinformāciju.
 • Jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no mārketinga saziņas, kuru mēs jums sūtām. Šīs tiesības varat izmantot, noklikšķinot uz saites “anulēt abonementu” vai “atteikties”, kas atrodas mūsu sūtītajos mārketinga e-pasta ziņojumos. Lai atteiktos no citām mārketinga formām (piemēram, pasta reklāmas sūtījumiem vai telemārketinga), lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk sadaļā “Kā uzdot mums jautājumus” norādīto kontaktinformāciju.
 • Līdzīgi, ja esam vākuši un apstrādājuši jūsu personas informāciju ar jūsu piekrišanu, jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Jūsu piekrišanas atsaukšana neietekmēs likumību nekādai apstrādei, kuru mēs veicām pirms jūsu piekrišanas atsaukšanas, kā arī neietekmēs jūsu personas informācijas apstrādāšanu, kas tiek veikta atbilstoši likumīgam apstrādāšanas pamatojumam, kurš nav piekrišana.

Attiecībā uz savu personas informāciju jums ir tālāk norādītās tiesības. (i) Piekļūt savai personas informācijai, to labot, atjaunināt vai pieprasīt tās dzēšanu; (ii) iebilst pret jūsu personas informācijas apstrādāšanu; (iii) lūgt mūs ierobežot tās apstrādāšanu; (iv) pieprasīt tās pārnesamību; un (v) atteikties no mārketinga saziņas. Šīs tiesības varat izmantot, sazinoties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju. Jums ir tiesības sūdzēties datu aizsardzības iestādei par to, ka mēs vācam un izmantojam jūsu personas informāciju. Lai uzzinātu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo datu aizsardzības iestādi.

Mēs atbildēsim uz pieprasījumiem, kurus saņemam no privātpersonām, kas vēlas izmantot savas datu aizsardzības tiesības saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem.

8. Tavas personas informācijas drošības saglabāšana

Mēs cenšamies neiegūt nekādu tavu personas informāciju. Taču mēs parūpējamies arī par to, lai visa personas informācija, kas pie mums varētu nokļūt, būtu drošībā.

PIEAUGUŠAJIEM: mēs cenšamies nevākt nekādu personas informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Taču Hasbro ir izveidojis un ieviesis politikas, lai visu personas informāciju, kas uzņēmumam varētu būt, aizsargātu pret zudumiem, ļaunprātīgu izmantošanu un neatļautu piekļuvi, izpaušanu, mainīšanu un/vai iznīcināšanu. Piemēram, Hasbro cenšas nodrošināt, ka piekļuve personas informācijai ir tikai tādiem darbiniekiem, kas veic likumīgas biznesa funkcijas. Tāpat Hasbro regulāri pārskata savas drošības procedūras, lai ņemtu vērā atbilstošās jaunās tehnoloģijas un atjauninātās metodes.

Par spīti uz mūsu centieniem, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviens drošības pasākums nekad nav perfekts un nepārvarams. Tādēļ Hasbro ziņos saviem lietotājiem par datu pārkāpumiem, kas varētu ietekmēt jebkādu viņu personas informāciju, kura varētu būt uzņēmumam Hasbro, ja tas būs nepieciešams saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

9. Ja atrodies Kalifornijā

Mēs neļaujam citiem saņemt mūsu Lietotnes informāciju vai Spēles informāciju, lai palīdzētu viņiem kaut ko pārdot speciāli tev.

PIEAUGUŠAJIEM: kopš 2005. gada ar Kalifornijas civilkodeksa (California Civil Code) 1798.83. punktu lietotājiem, kas ir Kalifornijas rezidenti, ir atļauts pieprasīt noteiktu informāciju par to, kā mēs izpaužam personas informāciju trešajām personām šo personu tiešā mārketinga nolūkos. Mēs neveicam apzinātu personas informācijas koplietošanu ar trešajām personām to tiešā mārketinga nolūkos attiecībā uz personas informāciju, kuru Hasbro vāc, izmantojot Mobilās lietotnes. Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu informācijas izpaušanas politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

Hasbro, Inc.
Attn: App Administrator
1027 Newport Avenue, Mailstop: A906
Pawtucket, RI 02861
(800) 255-5516

10. Kā uzdot mums jautājumus

Mēs ceram, ka esam palīdzējuši saprast, kā mēs izmantojam tavu informāciju. Ja vēlies uzzināt vairāk, vari noklikšķināt šeit lai pajautātu mums jebko, vai palūgt mammai vai tētim mums piezvanīt, nosūtīt mums e-pasta ziņojumu vai nosūtīt mums vēstuli, izmantojot tālāk norādīto informāciju.

PIEAUGUŠAJIEM: sazinieties ar mums tālāk norādītajos veidos.

Ja ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības par šo MPP, piemēram, ja uzskatāt, ka mūsu Lietotne ir nejauši ieguvusi jūsu un/vai jūsu bērna personas informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums tālāk norādītajā veidā.

Vecākiem un patērētājiem, kas atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm:

E-pasts: consumer_affairs@hasbro.co.uk

Bezmaksas tālrunis: 00800 2242 72 76

Vai arī rakstiet mums uz adresi:

Hasbro Consumer Affairs Department
PO Box 43
Newport
Gwent NP19 4YH

Saistībā ar DPO pieprasījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa adresi DPO@hasbro.com.

Vecākiem un patērētājiem, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs:

Hasbro, Inc.
Attn: App Administrator
1027 Newport Avenue, Mailstop: A906
Pawtucket, RI 02861
(800) 255-5516

Saistībā ar visiem pārējiem jautājumiem, lūdzu, saziņai izmantojiet vietni http://corporate.hasbro.com/en-us/consumer-care.

Kā jau minēts iepriekš, Hasbro ir licences turētājs ESRB privātuma sertifikācijas programmā. Ja uzskatāt, ka neesam atbildējuši uz jūsu vaicājumu saistībā ar privātumu vai ka jūsu vaicājums nav risināts apmierinoši, lūdzu, sazinieties ar ESRB vietnē https://www.esrb.org/privacy/contact.aspx, vai uz adresi:

ESRB
Attn: Privacy Certified Program
420 Lexington Avenue, Suite 2024
New York, NY 10170
privacy@esrb.org

11. Kad šī informācija var mainīties un kā?

Mēs varam mainīt to, ko šeit ir pateikts. Augšā norādītais datums ir datums, kad pēdējoreiz šeit kaut ko mainījām.

PIEAUGUŠAJIEM: mums ir tiesības jebkurā laikā mainīt šīs MPP nosacījumus (piemēram, reaģējot uz izmaiņām tiesību aktos, tehniskajās iespējās vai biznesa norisēs), un mēs norādām laiku, kad izmaiņas ir veiktas, mainot šīs MPP augšpusē norādīto datumu. Kad atjauninām šo Privātuma politiku, mēs veicam atbilstošus pasākumus, lai jūs informētu atbilstoši mūsu veikto izmaiņu nozīmīgumam. Mēs saņemsim jūsu piekrišanu visām būtiskajām Privātuma politiskām izmaiņām, ja un kur tas tiek pieprasīts ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem.